Idealny prezent na Walentynki

biżuteria Art-Jewels.pl

Walentynki – tak czy nie?

Walentynki tuż, tuż i pewnie wiele osób zadaje sobie pytanie – co można podarować swojej sympatii? Nie jest istotne, jak długi staż związku już za wami. Pominięcie tego dnia bez żadnego upominku może być odebrane jako prawdziwe faux-pas, a niejedna osoba poczuje się urażona, jeśli nie wręcz skrzywdzona brakiem pamięci.

To prawda, co mówią przeciwnicy walentynek – to święto ma obecnie charakter czysto komercyjny. Ogromna część sektora usług dwoi się i troi, by zapewnić klientom dodatkowe atrakcje, a sobie – ekstra zyski, płynące ze zwiększonego obrotu. Dlatego sklepy będą oferować specjalne, walentynkowe rabaty czy wypuszczać produkty „specjalne”. Kawiarnie i restauracje przygotują dodatkowe zestawy dań i promocje „dla dwojga”, a kina będą serwować mdłe lepsze i gorsze komedie romantyczne.

Biżuteria artystyczna Art-Jewels

Niezależnie od tego, czy lubimy walentynki, czy też jest to dla nas jedynie kolejny dzień w roku, warto zastanowić się, czy druga osoba w związku nie wiąże z tym dniem jakichś oczekiwań. Jeśli tak, byłoby nietaktem zignorować czyjeś pragnienie.

Biżuteria czy kwiaty?

Wybór odpowiedniego prezentu nie wydaje się tak oczywisty. Najlepiej wcześniej wstępnie umówić się z drugą osobą, czy planujecie dać sobie prezenty oraz jaki charakter ma mieć upominek. Jeśli traktujecie to jako zabawę, wybierzcie śmieszne gadżety. Jeśli jednak postanowicie potraktować ten dzień jako wyjątkową okazję, warto się zastanowić, co może sprawić drugiej osobie największą przyjemność. W przypadku mężczyzny może to być elektroniczny gadżet, akcesoria do samochodu lub dobra książka – najlepiej coś funkcjonalnego, wpisującego się w jego zainteresowania.biżuteria artystyczna art-jewels.pl

Kobiety natomiast ucieszą się także z czegoś, co mężczyzna uznałby być może za zupełnie niepraktyczne – dla nich ważna jest już nawet oprawa prezentu, traktowana często niemal na równi z zawartością. Klasyką są kwiaty – powszechnie za kwiat o najgłębszej wymowie uchodzą czerwone róże. Im intensywniejsza czerwień, tym większą pasję uczuć ma wyrażać bukiet. Doskonałym upominkiem dla płci pięknej jest także biżuteria – i tutaj panowie często tracą głowę, nie wiedząc, co wybrać.

Warto kierować się prostymi wskazówkami – nieśmiała, skromna kobieta będzie się czuła nieswojo z bardzo krzykliwą biżuterią, dlatego lepiej wybrać coś delikatniejszego. Dla mocno zbudowanej osoby dobiera się intensywne wzory, choć wybór jest w tym przypadku tak szeroki, że można znaleźć coś odpowiedniego dla każdej pani.