Nowy sposób na imprezę – busparty

Busparty czyli sposób na imprezę

Czym jest busparty?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta i szybka. To impreza w charakterze disco zlokalizowana w mobilnym autobusie imprezowym, który został specjalnie przystosowany do tego rodzaju zabawy. Busparty odbywa się wyłącznie na specjalne zamówienie i może być znakomitą imprezą dla tych, którzy poszukują czegoś świeżego, mają dość sztampy i utartych schematów.

Ile osób może brać udział w busparty?

Jak łatwo się domyślić, przestrzeń autobusu imprezowe jest ściśle ograniczona i nie może się rozciągnąć 🙂 Oznacza to, że busparty to zabawa skierowana do stosunkowo wąskiego grona około 10 osób. Wtedy imprezy wydaje się być najbardziej komfortową. Warto zaznaczyć, że poza goścmi, w autobusie znajduje się oczywiście kierowca, wodzirej imprezy, DJ, barman oraz atrakcyjne tancerki, które specjalizują się w pole dance, czyli sportowym tańcu na rurze. Jeśli zatem podliczymy wszystkie osoby na pokładzie autobusu imprezowego, doliczymy niemal do 20.

Impreza w stylu busparty

Kto może bawić się podczas busparty?

Impreza zlokalizowana w przemieszczającym się po mieście autobusie to odpowiedź na potrzeby przede wszystkim młodych mężczyzn, żądnych nietypowej rozrywki, w doborowej lokalizacji, chcących być traktowani jak VIPy. I tak też można poczuć się podczas busparty. Wystarczy tylko mieć ukończone 18 lat…i mieć dobry powód. Ale o tym tuż poniżej.

Co może być powodem do wzięcia udziału w busparty?

Ta odjechana impreza jest zarezerwowana przede wszystkim dla mężczyzn. Jak łatwo można się zatem domyślić zorientowana jest pod typowo męskie potrzeby. Powodem wzięcia udziału w busparty może być zatem chociażby wieczór kawalerski. W tym czasie przyszły pan młody chce ostatni raz mieć okazję do szalonej zabawy, bez konsekwencji, kłótni i niepotrzebnego skandalu. Busparty jest zatem idealnym miejscem na taką okoliczność. W tym czasie alkohol będzie się wręcz lał strumieniami, muzyka zagra jak trzeba, a atrakcyjne tancerki pokażą swe wdzięki podczas pięknego i eleganckiego tańca na rurze. Busparty to sposób na odreagowanie także po ciężkim tygodniu w pracy. Może to zatem być także świetne wyjście dla pracowników, przede wszystkim dla męskiej części tego grona. Wieczór integracyjny przysłuży się lepszym wynikom biznesowym oraz wzmocni współpracę między pracownikami wielu szczebli. Busparty to odpowiedź na sugestię wielu osób szukających niesztampowych rozwiązań. Warto pamiętać, że to co dzieje się podczas busparty, tam także zostaje.

Jak wygląda autobus imprezowy?

Z zewnątrz autobus kształtem nie odbiega od standardowego autobusu – bazuje na jego konstrukcji, natomiast środek to zupełnie odmienione wnętrze. Wszystkie szyby zaklejone są specjalną folią, która sprawia, że nie widać tego, co dzieje się podczas imprezy, to doskonałe rozwiązanie dla imprezowiczów poszukujących intymnego klimatu. Wnętrze autobusu imprezowego przypomina klub. Jest tam barek, vipowskie loży, podest do tańczenia, kula dyskoteka, jest także rura do pole dance oraz kilka smakowitych dodatków, które poznacie dopiero wtedy, gdy zdecydujecie się na odlotowe busparty.