Raj na ziemi – film Davida Waina

Film „Raj na ziemi” powstał w 2012 roku. Wyreżyserowany przez Davida Waina jest luźną, niezobowiązującą i zabawką komedyjką. Zdecydowanie nie jest to film dla fanów wielkiego, świetnego kina, raczej opowieść na spokojny sobotni wieczór, w celu odprężenia się i wyłączenia myślenia. Film ma kilka błyskotliwych momentów, ale trzeba przygotować się również na te żenujące i niezbyt zabawne.

Wszyscy wielbicie Anistor nie będą zawiedzeni – aktorka po raz kolejny pokazuje jak świetnie wciela się w role komediowe. clapper-board-152088_640

Opis

Linda (Jennifer Aniston) i George (Paul Rudd) są małżeństwem, któremu właśnie udało się spełnić marzenie o własnym mieszkaniu w West Village w Nowym Jorku. Po odrzuceniu przez HBO filmu dokumentalnego Lindy o pingwinach i utracie pracy przez George’a, małżeństwo musi wyprowadzić się z miasta. Próba mieszkania u brata George’a kończy się rodzinną kłótnią i małżeństwo postanawia spróbować życia w idyllicznej komunie.

Jak się okazuje nie wszystko jest takie różowe jak się wydaje. Para zmaga się nie tylko z nowymi zwariowanymi i wyzwolonymi mieszkańcami komuny (m.in. zwariowanym nudystą winiarzem), ale i swoimi skrywanymi dotąd problemami małżeńskimi.

Jeżeli ciekawi Was jak wyglądać może życie w komunie, z jakimi problemami zmaga się taka społeczności i czy naprawdę życie bez żadnych barier i ograniczeń jest tym co da nam szczęście, zapraszamy do oglądnięcia filmu i poznania jednej z możliwych wizji takiej rzeczywistości.