Zapowiedź książki: W zasadzie tak – Jacek Fedorowicz

nowa ksiażka fedorowicza recenzja

Jacek Fedorowicz znany jest ze swojego lekkiego stylu i umiejętności przedstawiania absurdów rzeczywistości, które na co dzień budzą jedynie naszą frustrację w taki sposób, że uczymy się z nich śmiać. Jeśli jesteście fanami jego twórczości – lub jeśli chcecie poznać jego niepowtarzalny styl – ucieszycie się na wiadomość, że dziś ma swoją premierę wznowione wydanie jednej z jego najpopularniejszych książek.

Fedorowicz? W zasadzie tak

Pisaliśmy już na łamach naszego portalu o książce Święte krowy na kółkach, obejmującej zbiór satyrycznych felietonów – zarówno tych dotyczących współczesnego świata, jak i opisujących czasy „słusznie minione”. Tym razem wydawnictwo Wielka Litera przygotowało dla swoich czytelników prawdziwą gratkę – zbiór satyr i felietonów W zasadzie tak przenosi nas w czasy PRL-u. Książka gwarantuje podróż po tym, co zwykle określamy „absurdami PRL-u”,  z których lubimy śmiać się oglądając komedie Barei czy właśnie czytając teksty Fedorowicza.w zasadzie tak jacek fedorowicz recenzja

Już wkrótce w Kulturalnie.org.pl przeczytacie recenzję książki wznowionej po raz pierwszy od jedynego wydania w 1975 roku. Śledźcie uważnie naszego bloga!

JACEK FEDOROWICZ

W zasadzie tak

premiera: 13.09.2017 r.

Więcej informacji: >>klik<<