Zapowiedź książki: Sułtan Demet Altınyeleklioğlu

Sułtan - zapowiedź książki

Demet Altınyeleklioğlu jest uznaną autorką powieści o dziejach Imperium Osmańskiego. Powieść Sułtan  jest kolejną książką utrzymaną w klimacie historycznym.

Altınyeleklioğlu osadza własną wersję opowieści w realiach historycznych. W tej powieści przedstawione zostały losy syna sułtana X- historia Dżema pełna jest niezwykłych zwrotów akcji, intryg i walki o tron. Czy jednak bezlitosne dążenie do zdobycia tronu to pragnienie samego Dżema czy skutek bycia podatnym na opinie obecnych w jego życiu kobiet? Czy młody syn sułtana od zawsze chciał zasiąść na tronie, czy też jednak próbował spełnić życzenia otaczających go i mających na niego wpływ przedstawicielek płci pięknej?Sułtan - zapowiedź książki

Losy Dżema, otoczone bogatym tłem historycznym czasów świetności Imperium Osmańskiego zostaną przedstawione w nowej powieści. Zachęcamy do śledzenia naszego portalu, na którym już niedługo pojawi się recenzja książki.

Wyczekiwana przez wielu powieść Turczynki pojawi się w sprzedaży już 29.09.2017 roku – zapraszamy do śledzenia informacji publikowanych na stronie wydawnictwa Wielka Litera.