Zjawisko sponsoringu

szukam sponsora

Niestety bardzo dużo dziewczyn w naszym kraju nie chce uczciwie pracować. Wiedzą one, że wiąże się to z wieloma nieprzyjemnościami. Trzeba rano wstawać, a przecież praktycznie nikt tego nie lubi. To jednak nie wszystko. Często pracodawcy oferują bardzo małe pieniądze, co tego typu dziewczynom bardzo się nie podoba. Szukają one zatem innego zajęcia, które będzie o wiele bardziej dochodowe, a przy tym mniej będzie się trzeba przy nim natrudzić.

Sponsoring – sposób zarabiania

Niestety coraz modniejszy w naszym kraju staje się zawód pod tytułem szukam sponsora. To bardzo niepokojące zjawisko. W końcu dziewczyny – także z tych lepszych domów – często wolą dotrzymywać towarzystwa starszym mężczyznom tylko po to, aby dostawać od nich pieniądze. Wiąże się to też z kontaktami seksualnymi, co tylko pokazuje, jak chora jest to sytuacja. Takie dziewczyny wolą w ten sposób pracować na swoje utrzymanie, choć jest to wysoce nieetyczne i niemoralne. Niestety takich pań jest coraz więcej. Wydaje się, że w kolejnych latach ten trend będzie niestety jeszcze bardziej widoczny.

szukam sponsora

Gdzie jest jednak geneza występowania tego zjawiska? Wspomnieliśmy już o tym, że kobiety po prostu tak wolą zarabiać na swoje utrzymanie. Generalnie to jest chyba najważniejszy powód. Większość osób uważa taką formę pracy za obrzydliwą. Kobiety, które jednak decydują się na ten krok, wiedzą, na co się piszą. Mają one świadomość sytuacji. Czy zatem powinny być one tak zewsząd krytykowane? Na pewno ludzie powinni uszanować ich decyzje. Może niektórzy tego nie zrozumieją, ale z czasem powinni zaakceptować fakt, że szukanie sponsorów w naszym kraju jest coraz popularniejsze.

Szukam sponsora – godne potępienia?

Na pewno trzeba podkreślić, że nie jest to zjawisko tak negatywne, jak się może na pierwszy rzut oka wydawać. Wiele kobiet twierdzi, że jest to dla nich czasami przygoda życia. Panie z biednych domów w końcu mogą podróżować po wielu krajach czy spędzać czas na wspaniałych bankietach. Poza tym są co jakiś czas obdarowywane wieloma prezentami. Wielu kobietom takim styl życia odpowiada. Każdy z nas marzy o tym, aby być bogatym, albo chociaż sporo zarabiać. Większość z nas jednak wie, że taki sukces przydarza się nielicznym. W każdym razie kobiety, które decydują się na szukanie sponsorów na pewno doskonale wiedzą z czym ta sytuacja się wiąże. Korzyści materialne i lepsze życie – przynajmniej przez pewien okres – jednak przeważają.

szukam sponsora

Warto też podkreślić, że tych pań nikt do niczego nie zmusza. To na pewno jest kolejna kwestia, którą trzeba podkreślić. Kobiety same podejmują ten krok. Oczywiście, niektóre nie myślą tylko o sobie. Zarobione pieniądze przeznaczają bowiem na przykład na chorego brata czy siostrę. O takich przypadkach mało kto jednak chce mówić. Trzeba jednak też pamiętać, że w niektórych momentach kobiety muszą zdecydować się na taki krok, ponieważ sytuacja materialna ich do tego zmusza. Z pracą w naszym kraju jest bardzo ciężko. W supermarketach teoretycznie zawsze coś się znajdzie, ale jest to praca wyjątkowo ciężka – szczególnie dla kobiet. Nie może zatem dziwić, że tak wiele z nich szuka innej drogi w swoim życiu. Przez to kobiet szukających sponsorów jest coraz więcej i z roku na rok powinno ich przybywać.